Daikin Nexura FVXG25K Radiant

Õhk-õhk soojuspumbad / Daikin

1812 €Toote näitajad
Küttevõimsus +7°C juures 4,5(1,0-6,5) KW
SCOP (aasta keskmine)4,25
EnergiaklassA+
JahutuskandjaR410A

Võta ühendust

Daikin NEXURA kiirguspaneeliga soojuspump

Daikin Industries on pikkade traditsioonidega Jaapani soojuspumbade tootja, kes tähistab peagi oma 90.aastapäeva. Daikini peakorter asub Osakas, kust juhitakse Jaapanis, Hiinas, Kagu-aasias, Austraalias, Indias, Põhja-Ameerikas ja Euroopas tegutsevaid tootmisüksusi, mis annavad tööd ligi 42 tuhandele inimesele.

Daikinil on 55.aasta pikkune soojuspumpade tootmise kogemus, mida kasutatakse väga oskuslikult üha uute ning täiuslikumate toodete loomisel, pakkudes inimestele üha efektiivsemaid, säästlikumaid ning suurepärase disainiga seadmeid.

Kas teate, kes tutvustas maailmale esimest inverter-põhimõttel töötavat õhk-vesi soojuspumpa? Õige, loomulikult oli see Daikin. Daikini tehasel on 55.aastane soojuspumpade tootmise kogemus ja esimese tootjana tutvustas Jaapani tehas maailmale Inverter õhk-vesi soojuspumpa.

  • kiirgusküte
  • nädala taimer
  • 19dB müratase
  • täisvõimsusrežiim
  • automaatne ümberlülitus küttelt jahutusele
  • sise- ja välisseadme “vaikne” töörežiim
  • titanium apatite photocatalytic õhupuhastussüsteem

Antud soojuspump on unikaalne, sest lisaks tavapärasele soojuspumba tehnoloogiale kasutatakse veel kiirguskütte tehnoloogiat.

Nexura tööpõhimõte video

+10°C kuni 15°C valvereziim

Eriti efektiivne küte ja jahutus

Täiesti uut tüüpi Swing Düsproosium magnetitel põhineva kompressori, TWIN PAM ja uut tüüpi ventilaatori kasutamisele.

SCOP

Et säästa keskkonda ja vastata uutele energiatõhususe miinimumnõuetele energiaga seotud tootetetele on Euroopas vastu võetud uus direktiiv. Miinimumnõuded jõustusid 1. jaanuaril 2013 ja tõusevad 2014.
Direktiiv ErP-s, on võetud kasutusele kogu kütteperioodi arvestav hooajaline soojustegur SCOP. Õhksoojuspumpade energiatõhusust iseloomustatakse ka energiaklassiga. Ökodisain mitte ainult süstemaatiliselt ei tõsta energiatõhususe miinimumnõudeid vaid aitab ka kaasa, et Teie poolt soojuspumbad seadmed oleks reaalses kasutuses sama energiasäästlikud ja täpselt selliste tehniliste näitajatega nagu kirjeldatud.

Kaks termosensorit tuvastavad ruumi 3 tsoonis inimese asukoha ja puhuvad õhuvoolu ainult sinna tsooni, kus hetkel inimesi ei viibi. Lisaks võimaldavad veel sensorid ka energiat säästa.

  • Kui inimesi ei viibi ruumis 20 minuti jooksul, aktiveerub automaatselt energiasäästu sepoint (etteantud temperatuur miinus -2C)
  • Peale 1 kuni 3 tundi eemalolekut lülitab seade ennast välja ja inimeste ruumi tulekul jätkab soojuspump oma endises töörežiimis kütmist/jahutamist.

Nädala taimer

Väga vaikne, müratase vaid 19dB(A)

3D õhuvool

Soojuspumba siseosa kombineerib automaatselt vertikaalset/horisontaalset õhusuunamise laba, et soe õhk pääseks kütmisel nurkade taha saades hakkama nii ka suuremate pindade kütmisega.

Titanium apatite photocatalytic õhupuhastussüsteem

Fotokatalüütiline filter puhastab ruumi õhku tolmuosakestest ja eemaldab sigareti/toidu lõhnad. Flash Streamer annab õhule ka lisandväärtust, lagundab ja eemaldab allergeenid

Tehnilised andmed

Õhksoojuspumba tehnilised näitajad
Nomin. küttevõimsus (+7°C) välist. 4,5(1,0-6,5) KW
SCOP (aasta keskmine) 4,25
Energiaklass A+
Tarbimisvõimsus kütmisel 0,29-1,16 W
Jahutusvõimsus 2,5(1,2-5,1) kW
Tarbimisvõimsus jahutamisel 0,31-1,0 W
Siseosa mõõtmed 950x600x215 mm
Välisosa mõõtmed 858x550x330 mm
Siseosa kaal 22 kg
Välisosa kaal 40 kg
Müratase siseosas eri kiirustel 19/22/26/32/39 dB(A)
Jahutuskandja R410A
Toruühendus 1/4 ja 3/8
Välisseadme põhjasoojendus jah
Lubatud töövahemik -25 °C
Müügigarantii 2 aastat