Midea

Midea MSMBAU-09HRFN8 720
Õhk-õhk soojuspumbad / Midea

Küttevõimsus -20 °C juures 1,9 kW, SCOP 4,6 ja A++ energiaklass.

Vaata lähemalt
Midea MSMBBU-12HRFN8 730
Õhk-õhk soojuspumbad / Midea

Küttevõimsus -20 °C juures 2,2 kW, SCOP 4,6 ja A++ energiaklass.

Vaata lähemalt
Midea MSMBCU-18HRFN8 960
Õhk-õhk soojuspumbad / Midea

Küttevõimsus -20 °C juures 3,33 kW, SCOP 4,0 ja A+ energiaklass.

Vaata lähemalt
Midea MSMBDU-24HRFN8 1202
Õhk-õhk soojuspumbad / Midea

Küttevõimsus -20 °C juures 5,23 kW, SCOP 4,0 ja A+ energiaklass.

Vaata lähemalt

Soojuspumbaga säästad küttekuludelt!

Iga päevaga kasvavad küttekulutused panevad mõtlema ja otsima alternatiivseid lahendusi, kuidas säästa küttekulutustelt. Rääkides nii põhi- kui ka alternatiivküttest on täna kahtlemata kõige soodsamaks lahenduseks soojuspumbad. Lühidalt öeldes on soojuspump kütteseade, mis toodab sooja väliskeskkonda salvestunud energiast.

Valides endale soojuspumpa tuleb kõigepealt selgeks teha, kas vajatakse alternatiivset lahendust olemasolevale küttesüsteemile, mis aitaks vähendada igakuised püsikulutusi ja tõsta olmemugavusi, või otsitakse lahendust põhiküttele. Õhk-õhk soojuspumpade tüüpe, mida kasutatakse alternatiivkütteks. Õhusoojuspumpade puhul võetakse kütteks vajalik energia õhust.

Eestis leiavad kõige enam kasutust maa- ja õhusoojuspumbad. Viimasel ajal on rohkem räägitud õhk-õhk inverter tüüpi soojuspumpadest, mis sobivad ideaalselt pea igasse majapidamisse, kus on kasutusel elektri-, ahju-, kamina-, õli- või gaasiküte. Kombineerides õhk-õhk tüüpi sooojuspumpa eeltoodud küttega on võimalik igakuistelt küttekuludelt säästa isegi kuni 50%.